16.3.05

Mladá Boleslav

Sezona 2004

Ty vole,
na to snad nedá říci nic jiného.Po tom výkonu co slávisté předvedli, vypadá postup do LM či snad útok a špici tabulky zase o něco hůře. Od začátku zápasu jsem se nestačil divit, kam zmizel ten statečný výkon s Olomoucí. Boleslavský tým vypadal mnohem lépe, byl skoro u všeho dříve. Vrcholem všeho byl tragický Kozáčik, který se nechal přelobovat na 0-1, když si křikl "mám!", míč mu vypadl a jen tak tak to nebylo o gól více. Slávisti nakonec zabrali a do poločasu srovnali. Když pak v druhé půli zvýšili na 2-1, začal jsem doufat ve šťastný konec této frašky. Ten ovšem nenastal. Díky dlouhému nastavení, rozhodčí přidával čtyři minuty, ale hlavně díky tomu, že slávisti nedokázali udržet míč a boleslavští na ně hnali útok za útokem. A díky dalšímu tragickému Kozáčikovu výkopu, který se dostal přímo na kopačky soupeře... a inkasoval podruhé.
Ztratit doma dva nebo tři body, v tom není vůbec žádný rozdíl. Prostě bída.
Na zápas se přijel podívat i trenér Arsenalu Wenger.