27.8.05

olomouc minus

ani první zápas po vypadnutí z lm nevyšel dobře. Slávisti začali překvapivě aktivně a brzy se ujmuli vedení. Piták začal v útoku a sestavy vrátil krajčík. Brzy se dostali do vedení a hrozili z dalších nebezpečných akcí, gól naneštěstí nepadl. Trest přišel vteřinu před koncem prvního poločasu, kdy po nahrávce rukou olomouc skórovala.
Do druhého poločasu slávisti opět zaspali a po dalším centru ze zámezí to bylo brzy 1-3, naši se však nevzdali a snížili opět šventovou hlavičkou, odpověď olomouce na čtyři dva přišla vzápětí, po ohromném tlaku dokázal ještě hrdlička snížit na 4-3, ale víc jsme nedokázali. Na dovršení všeho dostal ještě míra holeňák červenou kartu.

Tento zápas ohromně ovlivnil rozhodčí svými hrubými chybami...

olomouc - slavia 4:3 (1:1)
kozáčik - holeňák, suchý, latka, zbončák - krajčík (73. pešír), gedeon, jarolím, švento (81. hrdlička) - piták, vlček (81. černý)